Minkade 73 A & B

Op zoek naar een leuke eengezinswoning (met tuin) om te delen?

Indeling woning

Vanuit de hal bereikt u de ruime woonkamer met keuken en de toiletruimte. De begane grond deel je met zijn tweeën.

Op de eerste etage bevinden zich twee slaapkamers, elk met een eigen badkamer met douche, toilet en wastafel. Deze ruimtes zijn privé.

Via de vaste trap bereikt u de gedeelde bergzolder.

Minkade 73 A

Netto huur

707,94

Rioolfonds

0,30

Glasfonds

0,40

 

Minkade 73 B

Netto huur

667,56

Rioolfonds

0,30

Glasfonds

0,40

 

Omgeving

De woning is gelegen in de populaire wijk Sterrenwijk. De binnenstad (Ledig Erf, Lepelenburg en Maliebaan), het Wilhelminapark, een kleinschalig winkelcentrum en openbaar vervoer treft u op 5 minuten loopafstand. Ook de uitvalswegen zijn snel te bereiken. In de omgeving is volop groen aanwezig.

Woningdelen, wat is het?

Bij de ‘zachte splitsing’ bouwt Portaal een extra badkamer in de woning. U hebt dus naast een eigen slaapkamer ook een eigen badkamer. Samen deelt u de rest van de woning (bijvoorbeeld de benedenverdieping en de tuin). Elke bewoner heeft zijn/haar eigen huurcontract (voor een onzelfstandige woonruimte). Ideaal voor wie een woning wil delen, maar ook privacy belangrijk vindt.

Voor wie is woningdelen?

Woningdelen is geschikt voor:
  • vrienden
  • collega’s
  • familieleden
  • mensen die elkaar nog niet kennen
U kiest zelf met wie u wilt wonen. Woningdelen is ideaal als u samen wilt wonen, maar ook waarde hecht aan uw eigen ruimte.

Voordelen van woningdelen

  • U kiest zelf uw huisgenoot.
  • U ben samen verantwoordelijk voor de gehele woning.
  • Samenwonen is betaalbaar.
  • U hoeft geen lange inschrijftijd te hebben.
  • U heeft allebei een eigen badkamer.

 

Voorwaarden

  • U bent 18 jaar of ouder.
  • U heeft (individueel) een bruto jaarinkomen van tussen de € 29.400 en de € 51.537.
  • U heeft geen liefdesrelatie met uw huisgenoot.
  • De algemene huurvoorwaarden van Portaal gelden ook.

Hoe schrijft u zich in?

U kunt zich via dit formulier inschrijven voor de woning, Deze inschrijving sluit op 27 maart om 9 uur. Daarna zullen wij 3 kandidaten inloten. Bent u ingeloot voor de woning, dan wordt u uitgenodigd voor een bezichtiging. Vervolgens mag u zelf bepalen met wie u in deze woning gaat wonen. Deze persoon moet ook voldoen aan de algemene huurvoorwaarden. 

Goed om te weten

  • U bent samen verantwoordelijk voor het schoonmaken en inrichten van de gedeelde ruimtes.
  • Spreek samen leefregels af. Zo weet u wat u van elkaar kunt verwachten.
  • De installaties in de woning, zoals de Cv-ketel, deel je. Dat betekent bij de woning met 2 badkamers, dat je niet tegelijkertijd kunt douchen.
  • U hoort elkaar in huis. Bent u gevoelig voor geluid? Dan is woningdelen misschien niet iets voor u.