Verbetering en uitbreiding Hoog Soestdijk
Optoppen - extra verdieping er bovenop
Er komt een extra verdieping bovenop de lage vleugel van Hoog Soestdijk*. Deze lage vleugel heeft nu 3 verdiepingen en het worden er 4. Inmiddels is de vergunning door de gemeente hiervoor afgegeven (juli 2024). Daarnaast gaan we ook de tuin renoveren.
Hoog Soestdijk telt nu 84 appartementen. Met de nieuwe verdieping komen er 20 appartementen bij. In totaal hebben we dan 104 appartementen.
*Zie meer impressies over optoppen rechts op deze pagina
Planning
De verwachting is om in het voorjaar 2025 te starten met de bouw. De werkzaamheden zien er als volgt uit:
- We verwijderen het grind van het dak en brengen een nieuwe dakbedekking aan
- We maken een stalen constructie op het dak
- Prefab onderdelen worden aan de constructie bevestigd
De doorlooptijd van deze werkzaamheden is ongeveer 4 maanden.
Communicatie
Onze bewoners en omwonenden informeren we zo zorgvuldig mogelijk. Dit doen we door middel van (nieuws)brieven en informatiebijeenkomsten.
Zo hebben we begin 2024 onze bewoners en omwonenden van Hoog Soestdijk geïnformeerd via informatiebijeenkomsten. Verder zijn er plannen om een klankbordgroep en een tuincommissie op te richten. Samen met hen willen we de bouwactiviteiten stroomlijnen en het tuinontwerp verder ontwikkelen.
WoningNet
Alle appartementen worden aangeboden via het regionale verdeelsysteem voor woonruimte: WoningNet Eemvallei.